Predstavenie lekarnicky

Volám sa Eva Baranovičová a som vaša nová lekárnička.

Na sídlisku Muškát žijem so svojou rodinou už 18 rokov. S manželom máme tri dcéry, najstaršia chodí na strednú školu a mladšie – dvojičky sú štvrtáčky.

Zdravie celej rodine

Sídlisko Muškát je najmä sídliskom mladých rodín. Som tu pre vás, aby som sa s vami podelila o svoje skúsenosti pri tom, ako udržať svoju rodinu zdravú. Moje deti v minulých rokoch v škole vždy vymeškávali najmenej hodín v triede. Aké je moje tajomstvo zdravej rodiny?

Navštívte ma v lekárni a ja sa s vami rada porozprávam o tom, ako nastaviť deťom (a manželovi) v rámci prevencie užívanie vitamínov a doplnkov stravy tak, aby deti neskvárila chrípka a ani iné sezónne zdravotné problémy.

Prevencia a pohyb na čerstvom vzduchu

Pre zdravú rodinu ale nestačí len pravidelne užívať vhodnú skladbu vitamínov a doplnkov výživy na posilnenie imunity. Bez pravidelného pohybu na čerstvom vzduchu to nikdy nepôjde. Preto rada chodím so svojou rodinou na výlety do krásnej prírody v okolí Pezinka. Rada sa s vami podelím o tipy, kam sa s deťmi vybrať. Tieto nájdete aj na našej webovej stránke.

Svoju lekáreň na sídlisku Muškát otváram, lebo verím, že môžem obohatiť ponuku v našej komunite. Či už potrebujete poradiť alebo zakúpiť si niečo zo sortimentu našej lekárne, som tu pre vás a rada vám pomôžem. Naša lekáreň je partnerom siete lekární Pilulka a vďaka tomuto partnerstvu vám budem vedieť prinášať aj cenovo zvýhodnené ponuky liekov.

Teším sa na stretnutie s vami.